Strona główna > Kariera > Junior Account Manager

Junior Account Manager

Jesteś pasjonatem technologii? Motywuje Cię sprzedaż i masz ducha przedsiębiorczości? Dołącz do nas i stwórz nowe podejście do sprzedaży i wdrażania prywatnych sieci 4G i 5G dla przedsiębiorstw.

Kim jesteśmy, co robimy i dlaczego to robimy

Firecell ma na celu demokratyzację prywatnych sieci 4G i 5G na całym świecie oraz umożliwienie małym i średnim przedsiębiorstwom podłączenia i modernizacji istniejących obiektów przemysłowych / centrów logistycznych w celu zwiększenia wydajności i produktywności.

Firecell opracowuje, pakuje i dystrybuuje pierwszy na świecie pakiet oprogramowania dostępu radiowego i sieci rdzeniowej 4G i 5G o otwartym kodzie źródłowym, umożliwiający producentom wdrażanie i obsługę prywatnych sieci łączących ich fabryki (Przemysł 4.0 i IOT).

Firecell powstał w 2021 roku z pomocą swojego udziałowca-założyciela Eurecom, prywatnego laboratorium badawczo-rozwojowego, które opracowało kod źródłowy Open Air Interface. Firecell zebrał zespół ekspertów telekomunikacyjnych z ambicją zbudowania referencyjnej sieci prywatnej typu open source.

Dzięki podpisaniu kilku umów o wartości miliona dolarów w ciągu zaledwie 6 miesięcy, oryginalne podejście Firecell przyciąga wielu graczy rynkowych poszukujących elastyczności, przejrzystości i niezależności w rozwoju swoich ofert 4G i 5G.

Firecell został niedawno wybrany przez amerykański akcelerator Alchemist, specjalizujący się w startupach B2B, aby przyspieszyć naszą trakcję. Dlatego właśnie potrzebujemy Ciebie!

Jaka będzie twoja rola i misje?

Jako Firecell Junior Account Manager, Twoim głównym celem jest wspieranie rozwoju działalności Firecell 5G Private Network, współpracując z CSO, a także zespołami sprzedaży, marketingu i produktu.

Młodszy menedżer ds. klientów ma dobre techniczne i biznesowe zrozumienie rozwiązań sieci mobilnych i może z łatwością pozycjonować różne przypadki użycia, które umożliwiają prywatne sieci 5G. Rola ta będzie koncentrować się na identyfikowaniu nowych klientów i możliwości dla naszego otwartego oprogramowania 4G i 5G na danym terytorium, a także na rozwijaniu tych możliwości, przy wsparciu i wskazówkach starszych członków zespołu sprzedaży.

Idealny kandydat to osoba, która szybko się uczy i jest typem "łowcy" z proaktywnym, samodzielnym i komercyjnie kreatywnym podejściem. W szybko rozwijającej się firmie możesz mieć pewność, że Twoja praca będzie miała wpływ na nasz rozwój i doprowadzi do kilku możliwości kariery!

Twoje obowiązki:

Dowiedz się, jak identyfikować i tworzyć możliwości sprzedaży oraz opracowywać plany sprzedaży

Aktywne podejście do klientów / cold calling, a także angażowanie się w sprzedaż B-to-B

Budowanie i rozwijanie relacji z potencjalnymi klientami i partnerami handlowymi w danym regionie geograficznym w celu zrozumienia ich celów i wyzwań, a także wymagań związanych z ofertą Firecell.

Koordynowanie działań z zespołem sprzedaży i przedsprzedaży w celu zdefiniowania i dostarczenia odpowiednich rozwiązań klientom.

Ćwiczenie zasad sprzedaży na własnych przydzielonych kontach sprzedaży

Osiąganie i przekraczanie celów dla przydzielonych kont

Zarządzanie procesem sprzedaży, dokumentowanie planu kont i wymagań klientów w CRM.

Śledzenie na bieżąco trendów rynkowych oraz krajobrazu produktów i konkurencji oraz przekazywanie strategicznych spostrzeżeń do funkcji produktowych i marketingowych.

O Tobie - czego szukamy

Poszukujemy młodego inżyniera sprzedaży z 2-3 letnim doświadczeniem w sprzedaży wysoce technicznych i złożonych rozwiązań B-to-B. Chociaż będziesz ściśle współpracować z CSO i naszym zespołem przedsprzedażowym, oczekujemy, że będziesz dobrze rozumieć sieci 4G i 5G lub mieć dobre zaplecze techniczne, abyś mógł szybko się uczyć.

Najlepsze doświadczenia, które rozważymy:

2 do 3 lat doświadczenia w sprzedaży sieci komórkowych i / lub ofert technologicznych dla przedsiębiorstw / rynków wertykalnych.

Doświadczenie w aktywnym nawiązywaniu kontaktów z klientami oraz doświadczenie w sprzedaży business-to-business.

Chęć uczenia się każdego dnia o potrzebach klientów, przypadkach użycia i technologii, a także dzielenia się swoją wiedzą z resztą firmy.

Dobre techniczne i biznesowe zrozumienie rozwiązań sieci mobilnych. Wystarczająco techniczne, aby omówić wymagania klientów, gdy zespół przedsprzedażowy jest niedostępny. Umiejętność komunikowania naszych rozwiązań szerokiemu gronu decydentów (w tym nietechnicznych) w organizacji.

Doskonałe umiejętności interpersonalne, komunikacyjne i prezentacyjne w języku angielskim. Inne języki europejskie będą dodatkowym atutem.

Autonomiczny, dociekliwy, zwinny i zdolny do adaptacji, życzliwy, kochający pracę zespołową

Tytuł licencjata/magistra w dziedzinie telekomunikacji lub pokrewnej.

Czego będziesz częścią

Jesteśmy bardzo ambitną i innowacyjną firmą zajmującą się oprogramowaniem telekomunikacyjnym. Jesteśmy globalni, dobrze finansowani i wspierani przez wysoko wykwalifikowany zespół talentów i doradców z Francji, USA i Niemiec. Chcemy zbudować światowego mistrza open-source i jesteśmy bezkompromisowi w naszym dążeniu do osiągnięcia tego, co najlepsze, każdego dnia.

Mamy 4 główne wartości, którymi kierujemy się we wszystkim, co robimy:

- Bądź otwarty - na zmiany, na ruch, na wyzwania, na krytykę, na stawanie się lepszym.

- Bądź pragmatyczny - proste kroki są lepsze niż wielkie plany, sukces buduje się dzięki tysiącom małych kroków, zarówno porażek, jak i sukcesów.

- Bądź niezawodny - każdy członek zespołu jest odpowiedzialny za swoją dziedzinę, dzięki czemu zespół jest silniejszy w obliczu wspólnych wyzwań.

- Bądź empatyczny - wszyscy jesteśmy ludźmi z uczuciami, wszyscy mamy prawo do popełniania błędów, a czas spędzony w pracy powinien być źródłem radości w naszym życiu.

Szczegóły praktyczne

Umowa: CDI, zatrudnienie na pełny etat

Początek: ASAP

Elastyczne godziny pracy

Lokalizacja: Rezydent w Europie Zachodniej

Jeśli chcesz do nas dołączyć, wyślij swoje CV i list motywacyjny na adres [email protected].

Udział
Wielka Brytania
Lokalne oprogramowanie i sprzęt 5G